Zorganizujemy dla Was piękne Wesele

Wesele w Zabrzu? Właśnie się Wam udało. Nasza restauracja z salą weselną spełni wszelkie Wasze oczekiwania przygotowując dla Wesele, jak ze snu. W pełni zgodne z Waszymi marzeniami i oczekiwaniami. Jesteśmy w stanie wysłuchać każdych Klientów, a następnie przygotować wszystko zgodnie z ich oczekiwaniami. Przekonajcie się o tym sami i już teraz skontaktujcie się, a my przygotujemy dla Was indywidualną ofertę na organizację Waszego Wesela!
Posiadamy nie tylko dużą, elegancką i komfortową salę weselną w Zabrzu, ale też całe niezbędne zaplecze i doświadczenie, dzięki którym dopilnujemy, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Powierzając nam organizację Waszego Wesela możecie byś spokojni o to, że sala będzie przygotowana zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, dania będą świeże, smaczne i dobrze podane, a obsługa stać będzie na najwyższym poziomie.
Nic nie stoi na przeszkodzie do tego, abyście i Wy dołączyli do grona naszych Klientów, którzy mieli idealne Wesele. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami. My zadbamy o resztę!

Kontakt: 
Patrycjusz Tomczyk, twist.zabrze@o2.pl , tel. 502-98-44-66

Marlena Syta, sytamarlena90@gmail.com , tel. 506-569-263