Trzy w jednym. Takiego miejsca Zabrze potrzebowało Klub, Pizzeria i restauracja Zabrze

Tutaj dobrze zjesz i dobrze się zabawisz. Lokal znany na całym Śląsku

Pizza to niepodważalnie jedno z najpopularniejszych włoskich dań na całym świecie. O charakterze smaku tego dania decyduje szereg odpowiednio przeprowadzonych etapów. Przyrządzenie dobrej pizzy to nie lada wyzwanie. Potrzebna jest odpowiednia wiedza i znajomość włoskich zasad kulinarnych. Niezbędne jest także doświadczenie, którym mogą pochwalić się kucharze naszej restauracji. Club Twist to nie tylko lokal, ale zespół zgranych ludzi, którzy wspólnie przez lata dbali o dobro firmy i klientów. Cieszymy się dużym zainteresowaniem w całej okolicy. Naszą restaurację codziennie odwiedza wielu klientów. 

Pizza na telefon Zabrze

Najlepsza pizza w Zabrzu w restauracji Twist - pizza z dowozem

Pizzeria Twist w Zabrzu oferuje pyszne pizze, przyrządzone według włoskich tradycji kulinarnych. Z naszej oferty skorzystało już setki klientów, którzy ciągle powracają, aby na nowo ucieszyć podniebienie kunsztownym smakiem naszej wybornej pizzy. Nasi kucharze wkładają wiele serca w przygotowanie każdego dania. Dbamy o szczegóły oraz o zadowolenie i satysfakcję każdego z klientów. Nasza marka jest znana w całej okolicy. Obsługa klienta jest u nas na najwyższym poziomie. Ponadto warto wspomnieć, iż w naszym lokalu panuje świetna atmosfera, która wręcz zachęca do ponownych odwiedzin. Menu pizzerii jest zróżnicowane i nie zamykamy się jedynie na kuchni włoskiej. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy znalazł coś wedle własnych potrzeb smakowych. Oprócz jedzenia oferujemy także napije zimne i gorące (kawa, herbata). 

Pizza z dowozem Zabrze

Oferujemy bogaty wybór pizzy (aż 26 pozycji!). Każdy zatem znajdzie odpowiedni smak, dostosowany do preferencji żywieniowych. Ponadto możliwe jest także skomponowanie własnej pizzy. Z tej możliwości korzysta niezwykle wielu klientów. Pomyśleliśmy także o niezdecydowanych klientach, a także o parach. Dla takich klientów oferujemy możliwość zamówienia pizzy pół na pół. To duże udogodnienie, szczególnie w przypadku mocnego kontrastu preferencji żywieniowych. Warto wspomnieć, iż zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie. Dbamy o klientów oraz szanujemy ich czas. Kolejnym aspektem przemawiającym na korzyść naszej marki są atrakcyjne ceny oraz rekomendacje zadowolonych klientów. 

Restauracja w Zabrzu

Nasz lokal usytuowany jest w Zabrzu, gdzie zbudowaliśmy solidną markę. Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy. 

Dbamy o dobrą obsługę klienta. W naszej restauracji możesz liczyć na gościnność, kulturę oraz niepowtarzalny klimat. To idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, przyjaciółmi czy z ukochaną osobą. Na rynku działamy już od 2004 roku. Od tamtego czasu nabyliśmy doświadczenia oraz cennej wiedzy przydatnej w prowadzeniu klubu i restauracji. Dysponujemy także ogrodem letnim, który perfekcyjnie sprawdza się w ciepłe, wakacyjne wieczory. Ciągle inwestujemy w nasz lokal, aby nadążać za trendami oraz jak najbardziej wpisywać się w najśmielsze oczekiwania klientów. Oprócz pizzy oferujemy także doskonale potrawy kuchni polskiej. Jesteśmy znani niemal na całym Śląsku. Serdecznie zapraszamy.