Profesjonalne usługi cateringowe

Szukasz firmy cateringowej z Zabrza, której w spokoju będziesz mógł zaufać w kwestii przygotowania uroczystości, smakowitych dań, a być może również sali, na której planujesz zorganizować imprezę czy spotkanie? Świetnie trafiłeś. Jeśli chcesz zamówić catering w Zabrzu, to zdecydowani zapoznać powinieneś się z naszą szeroką ofertą, która dostosowana jest do potrzeb każdego Klienta, któremu rzecz jasna zależy na fachowej i miłej obsłudze, a także najwyższej jakości serwowanych dań. Dowiedz się więcej o naszych usługach cateringowych,a w przypadku dodatkowych pytań śmiało skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 731-374-600. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z cateringiem!

Nasze wnętrza

Klimatyczny wystój, przestronne wnętrza, oraz wiele opcji aranżacyjnych naszych dwóch sal sprawiają iż nadają się zarówno na wszelkie uroczystości okazjonalne takie jak wesela, komunie, oficjalne bankiety, oraz przyjęcia firmowe.

Przyjęcia weselne

Na takie szczególne okazje jakimi są przyjęcia weselne, pragniemy Państwu zaoferować jedno z naszych bogatych menu Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości produktów.

Obsługę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta

Realizując zlecenia każdorazowo opracowujemy, dopasowując do miejsca i charakteru bankietu, koncepcję aranżacji stołów, menu, zakres obsługi, pogody i oczywiście wymagań budżetowych, co mamy nadzieję zadowoli gust każdego klienta.

Sprzęt audio i wideo

Wszystkie nasze sale wyposażone są w sprzęt audio-wizualny (rzutnik, telewizor LCD, nagłośnienie, mikrofon) który stanowi niezbędny element przy organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń czy konferencji

Imprezy plenerowe w naszym ogrodzie

Organizujemy również imprezy plenerowe na miejscu (posiadamy duży zagospodarowany ogród) w domu lub w siedzibie klienta bądź w innym wskazanym miejscu.

Wyposażenie cateringowe

Zapewniamy również pełne wyposażenie cateringowe ( namioty, stoły, ławy, krzesła, itp.) obsługę kucharską i kelnerską, pieczone prosiaki, grill, dostosowując się do indywidualnych życzeń klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty