TWIST ZABRZE

 

Jesteśmy jedynym w Zabrzu Klubem istniejącym od 2004r. słynącym z organizowania Dancingów przy muzyce na żywo. Nasz lokal na początku nosił nazwę „Euforia” po remoncie w 2010r. zmienił nazwę na „TWIST”.

Dalsza przebudowa nastąpiła w 2014r. w którym oddaliśmy do państwa dyspozycji Restaurację oraz ogród letni. W menu Restauracji znajdziecie specjały kuchni Włoskiej oraz potrawy Polskie wszystko smaczne i do syta.

Dzięki restauracji mamy możliwość organizować dla państwa poza Dancingami które nieprzerwanie od początku działalności organizujemy, wszelkiego rodzaju Catering włącznie z weselami, Komuniami, chrzcinami i stypami. Natomiast w naszym dużym ustronnym ogrodzie letnim znajdziecie chwilę wytchnienia od letniego skwaru i miejskiego zgiełku.

Na ogrodzie do państwa dyspozycji Grill jak i plac zabaw dla waszych Pociech. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, przyjemną atmosferę, dobrą muzykę, profesjonalną obsługę, oraz niepowtarzalny klimat.

Można tu przyjść na zabawę ze znajomymi i potańczyć z ukochaną, można zjeść wykwintną kolację lub oficjalny obiad z partnerem biznesowym.

Znają nas przybysze z różnych stron Śląska jak i mieszkańcy Zabrza w którym lokali jest wiele ale "TWIST" tylko jeden.