Świętuj Chrzciny z nami!

Planujesz wymarzone Chrzciny w Zabrzu dla swojego maluszka? Świetnie się składa, w naszym lokalu od lat organizujemy eleganckie uroczystości dla Klientów pragnących, aby dzień Chrzcin ich dzieci był wyjątkowy.
Decydując się na organizację Chrzcin właśnie w naszym lokalu będziesz mógł być spokojny o to, aby wszystkimi sprawami związanymi z obsługą Gości i podaniem dań zajmą się profesjonaliści, dzięki czemu Ty będziesz mógł cieszyć się tym dniem poświęcając całą uwagę swojemu dziecku oraz Gościom. Wystarczy, że porozmawiasz z nami i przedstawisz nam swoją wymarzoną wizję tej uroczystości, a my zrobimy wszystko, aby przygotować dla Ciebie ofertę, a następnie uroczystość, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania.
Posiadamy bogate doświadczenie i doskonale wiemy, jak zorganizować dla Ciebie idealne Chrzciny w Zabrzu. Posiadamy również zaplecze i niezbędny sprzęt, dzięki któremu mamy pewność, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną ofertę: 731-374-600, clubtwist@onet.pl!

Menu na Chrzciny w Zabrzu

Doskonale wiemy, że Klienci decydujący się na skorzystanie z naszej usługi dotyczącej organizacji Chrzcin bardzo często zastanawiają się, jakie dania, desery i napoje zaproponować możemy w czasie organizowanej przez nich imprezy. W związku z tym poniżej przedstawiamy kilka rodzajów menu, które przygotować możemy również na Chrzciny planowane przez Ciebie. Zapewniamy, że wszystkie serwowane dania i desery będą należycie przygotowane, dzięki temu Ty wraz ze swoimi Gośćmi będziesz bardzo zadowolony. Niemniej jednak chcemy zaznaczyć, że oferowane przez nas dania mogą zmienić się w zależności od Twoich potrzeb, szacowanego czasu uroczystości czy preferencji Gości. Śmiało skontaktuj się z nami i zdecyduj się na zamówienie organizacji Chrzcin w Zabrzu zgodnie z wybranym menu lub według indywidualnie przygotowanego zestawu dań!

Chrzciny – Menu 1

Obiad: Mięso 2szt./osobę Rosół z makaronem, Rolada Wieprzowa, Pierś zapiekana ze szpinakiem i pomidorem Kluski jasne, Kluski ciemne, Ziemniaczki z koperkiem, Sos pieczeniowy ciemny, Kapusta modra, Surówka z kapusty pekińskiej, Kapusta zasmażana
Deser: Pucharek lodowy z owocami, Trzy rodzaje ciasta , Świeże owoce sezonowe, kawa lub herbata,
Napoje: Gratis soki owocowe, woda mineralna , kawa, herbata, bez ograniczeń
Za dzieci do lat 3 nie płacimy Zadatek – 200zł.
Za dzieci do lat 10 płacimy 20% taniej
Menu obejmuje czas trwania uroczystości do 3 godzin, obsługę kelnerską, wynajem sali, przystrojenie stołów.
Oferta sporządzona dla minimum 10 osób,
Pozostałe napoje, piwo oraz alkohol można kupić w lokalu z rabatem 20% lub przynieść we własnym zakresie, po opłaceniu „korkowego” w cenie 10zł. za każdą osobę.

Chrzciny – Menu 2

Obiad: Mięso 2 szt./osobę Rosół z makaronem, Rolada Wieprzowa, Udko z kurczaka, Pieczeń wieprzowa, Kluski jasne, Kluski ciemne, Ziemniaki z koperkiem, Sos pieczeniowy ciemny, Kapusta modra, Kapusta zasmażana, Surówka z pekińskiej
Deser: Pucharek lodowy z owocami,
Trzy rodzaje ciasta, Owoce sezonowe, Kawa lub herbata,
Zimna Płyta:
14 rodzajów patera wędlin, patera serów, pieczarki faszerowane, kuleczki serowe, tymbaliki z kurczaka, śledzie w śmietanie, śledzie po staropolsku, jajka faszerowane, sałatka z brokułami, sałatka gyros, bułeczki z masłem czosnkowym, pieczywo i masełko,
Napoje: Gratis soki owocowe, woda mineralna , kawa, herbata bez ograniczeń
Za dzieci do lat 3 nie płacimy
Zadatek – 200zł.
Za dzieci do lat 10 płacimy 20% taniej
Menu obejmuje czas trwania uroczystości do 6 godzin, obsługę kelnerską, wynajem sali, przystrojenie stołów.
Oferta sporządzona dla minimum 10 osób
Pozostałe napoje, piwo oraz alkohol można kupić w lokalu z rabatem 20% lub przynieść we własnym zakresie, po opłaceniu „korkowego” w cenie 10zł. za każdą osobę. 

Gdzie znajduje się nasza restauracja?

Zastanawiasz się nad tym, w jakiej części Zabrza znajduje się nasza restauracja, w której organizujemy Chrzciny? Nasz lokal znajduje się przy Słowackiego 2. Restauracja jest dobrze zlokalizowana, przed budynkiem znajduje się parking, a sam dojazd do nas jest bardzo wygodny. Jeśli chcesz dokładnie zobaczyć, gdzie na mapie znajduje się nasz lokal, to sprawdź to tutaj. Zapewniamy, że łatwo nas znajdziesz, a również Twoi Goście nie będą mieć z tym problemu.

Zorganizuj Chrzciny w Zabrzu!

Wiesz już jak wygląda nasza oferta, zdążyłeś zapoznać się z przykładowym menu w Chrzciny w Zabrzu, poznałeś nawet dokładną lokalizację naszego lokalu. Teraz nie pozostaje Ci nic innego, niż podjęcie słusznej decyzji o nawiązaniu współpracy z naszą restauracją. Z największą przyjemnością dostąpimy tego zaszczytu i zorganizujemy Chrzciny dla Twojego dziecka. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby, a my przygotujemy ofertę, która będzie do nich w pełni dostosowana. Zapraszamy - zorganizujemy dla Ciebie idealne Chrzciny w Zabrzu!